Kariera

Firma SELS może poszczycić się 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie automatyki przemysłowej. Jesteśmy producentem czujników zbliżeniowych oraz dystrybutorem produktów renomowanych firm. Nasza wieloletnia, konsekwentna i twórcza praca nad rozwojem firmy jest powodem do uznania nas za stabilnego i wiarygodnego partnera.

Zatrudniamy pracowników różnych specjalizacji: inżynierów, techników, przedstawicieli regionalnych, specjalistów ds. sprzedaży i marketingu.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy

Regiony: podkarpackie, małopolskie

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie produktów i rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej.
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i rynków oraz rozwijanie i utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi Klientami.
  • Odpowiedzialność za przydzielony region, zwiększanie sprzedaży produktów.
  • Praca w terenie.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, elektronicznie lub pokrewne).
  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży (kontakty z Klientami, przygotowywanie ofert/prezentacji, prowadzenie negocjacji handlowych).
  • Doświadczenie w branży automatyki przemysłowej.
  • Otwartość, komunikatywność, kreatywność.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Szkolenie w zakresie oferowanych produktów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Odpowiednie narzędzia pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: praca@sels.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.