Kariera

Firma SELS, obecna na rynku od ponad 35 lat, jest największym polskim producentem czujników zbliżeniowych oraz wyłącznym lub autoryzowanym dystrybutorem produktów renomowanych firm z zakresu automatyki przemysłowej, m. in. czujników wizyjnych, ultradźwiękowych, optycznych, indukcyjnych, pojemnościowych, magnetycznych, etc. Nasza wieloletnia, konsekwentna praca nad rozwojem firmy jest powodem do uznania nas za stabilnego i wiarygodnego partnera.

Zatrudniamy pracowników różnych specjalizacji: inżynierów, techników, przedstawicieli regionalnych, specjalistów ds. sprzedaży i marketingu.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Region: mazowieckie, łódzkie, podlaskie

Opis stanowiska:

  • Doradztwo techniczne oraz sprzedaż produktów i rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej.
  • Utrzymywanie współpracy z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych.
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych.
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.
  • Analiza rynku pod kątem potrzeb klientów, możliwości sprzedażowych i działań konkurencji.
  • Praca w terenie – duża samodzielność organizacji pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (kierunek: automatyka i robotyka, elektronika, mechatronika lub pokrewne) – warunek konieczny.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży (kontakty z klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych).
  • Doświadczenie w branży i znajomość rynku automatyki przemysłowej.
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i projektów.
  • Umiejętność planowania i realizacji działań sprzedażowych.
  • Zorientowanie na wyniki sprzedaży.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej oferowanych produktów.
  • Predyspozycje handlowe i negocjacyjne.
  • Umiejętność samodzielnej pracy w terenie.
  • Otwartość, komunikatywność, kreatywność i indywidualne podejście do klienta.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Szkolenia w zakresie oferowanych produktów
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: praca@sels.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy SELS Sp. z o.o. Sp. k. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informujemy, że Administratorem danych jest SELS Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (02-641) przy ul. Malawskiego 5A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SELS Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (02-641) przy ul. Malawskiego 5A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SELS Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (02-641) przy ul. Malawskiego 5A danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę wysyłając informację na adres e-mail sels@sels.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu otrzymania aplikacji.  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail sels@sels.pl.