Firma

PONAD 35-LETNIE DOŚWIADCZENIE W DZIEDZINIE AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJGIG_znak_sels3 (2)

Firma SELS (do 1992 roku PUH), obecna na rynku od 1984 roku jest największym polskim producentem czujników zbliżeniowych oraz dystrybutorem produktów renomowanych firm. Dostarczane przez nas rozwiązania techniczne znajdują swoje zastosowanie w większości branż przemysłu, a w szczególności w przemyśle rolno-spożywczym, opakowaniowym, gospodarce wodno-ściekowej, przemyśle budowlanym, energetycznym, farmaceutycznym, motoryzacyjnym. Odgrywają ważną rolę w optymalizacji procesów produkcyjnych na każdym etapie, poprzez poprawę ich jakości, efektywności czy bezpieczeństwa. Nasza wieloletnia, konsekwentna i twórcza praca nad rozwojem firmy jest powodem do uznania nas za stabilnego i wiarygodnego partnera.

SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW I ROZWIĄZAŃ

Produkcja zbliżeniowych czujników indukcyjnych odpornych na działanie czynników zewnętrznych jest naszym atutem. Zaletą czujników SELS jest wysoka jakość, precyzja, niezawodność, konkurencyjna cena oraz krótki czas realizacji zamówienia nawet w przypadku niestandardowych rozwiązań. Stale poszerzamy swoją ofertę, nawiązujemy współpracę z nowymi, sprawdzonymi firmami, gwarantującymi wysoką jakość produktów, dlatego też oprócz naszych czujników oferujemy również  produkty naszych dostawców, takie jak czujniki indukcyjne, pojemnościowe, optyczne (w tym specjalistyczne IP69K, dedykowane dla przemysłu spożywczego), wzmacniacze i światłowody, ultradźwiękowe, kurtyny i bariery bezpieczeństwa, zasilacze, technikę połączeniową i inne.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, oferując produkty i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Oprócz standardowych czujników, oferujemy również wykonania specjalne (niestandardowe parametry, zmodyfikowane obudowy, itd.), które niejednokrotnie nie są możliwe do zrealizowania przez inne firmy z naszej branży.

FACHOWE DORADZTWO I POMOC TECHNICZNA

Nasi inżynierowie oferują wsparcie w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych aplikacji z zakresu automatyki przemysłowej, pomoc w doborze czujników lub dostępnych zamienników, konsultacje techniczne, szkolenia dla dystrybutorów, konstruktorów i klientów.

GWARANCJA JAKOŚCI PRODUKTÓW I USŁUG

Jakość naszych wyrobów oraz świadczonych usług została potwierdzona Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnym z wymogami normy ISO 9001-2015. Stanowi to gwarancję wysokiej jakości obsługi naszego Klienta i motywuje do wprowadzania jeszcze lepszych rozwiązań. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych przez nas działań jest stale powiększające się grono zadowolonych Klientów.